تلفن : 51 95 433 0912
ایمیل: [email protected]

ساخت اپلیکیشن اندروید

ساخت اپلیکیشن اندروید با اپلیکیشن ساز آنلاین رایکا اپ

img
ساخت اپلیکیشن اندروید ، با استفاده از اپلیکیشن ساز آنلاین رایکا اپ یکی از راحت ترین کارهایی است که شما میتوانید در مجموعه خدمات ما تجربه کنید.
برای ساخت اپلیکیشن اندروید ، کافیست با استفاده از ماژول ها ( یا همان امکاناتی که از پیش برنامه نویسی شده اند ) اپلیکیشن خود را ایجاد کنید.شما هیچ محدودیتی در تعداد استفاده از ماژول ها ندارید پس با خیال راحت اقدام به ساخت اپلیکیشن خود نمایید.
در مرحله بعد ، با مشخص شدن صفحات و امکاناتتان ، میتوانید از طرح های آماده در پنل مدیریت ( درحال حاضر ۱۰ طرح فعال است ) اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید خودتون بکنید.
توجه کنید که این ۱۰ طرح فعال ، چارچوب طراحی و به اصطلاح تم اولیه را مشخص میکند ، اما شما میتوانید با سلیقه خودتون تغییرات زیادی در ظاهر اپلیکیشن بدید تا کاملا مورد پسند شما قرار بگیره.
حالا میتونید طراحی و صفحه بندی اپلیکیشن خودتون رو انجام بدید.این طراحی و صفحه بندی هم به راحتی انجام میشه.چون ما از قبل امکانات مربوط به این بخش رو برنامه نویسی کردیم.پس کافیه شما فقط از بین خانواده های رنگی موجود ، یکی رو انتخاب کنید.
حالا لوگو و تصویر بک گراند اپلیکیشن خودتون رو بارگزاری کنید و در محیط شبیه ساز اپلیکیشن ساز انلاین رایکا اپ ، اون رو تست کنید.
اگر همه چیز مورد پسند شما هست ، کافیه از اپلیکیشن خودتون بصورت آنلاین و بدون نیاز به هزینه مجدد یک خروجی بگیرید.
نکته مهم همینجاست.شما در دفعات بعد هم برای بروزرسانی اپلیکشین اندروید خودتون نباید هزینه ای پرداخت کنید.فوق العاده است ! نه ؟ پس میبیند که چقدر هزینه های شما در این سیستم مدیریت شده خواهد بود.
این یه توضیح بود برای معرفی سیستم ما ، اما حتی کارها از اینم آسونتر هست.ما به شما بهترین پشتیبانی رو میدیم.درکنار شما هستیم و حمایتتون میکنیم.پس اگر نیاز به پشتیبانی یا کمک داشتید با آغوش باز درکنار شما خواهیم بود.

برنامه نویسی اپلیکیشن های اندروید ( برنامه نویسی اخصاصی )

ابتدا برای شما از راحتی ساخت اپلیکیشن اندروید با اپلیکیشن ساز آنلاین رایکا اپ گفتیم.اما آیا همه نوع اپلیکیشن و با هر امکاناتی را میشود با اپلیکیشن ساز ساخت ؟
قطعا جواب منفی است.قبلا هم در صفحه اصلی سایت گفتیم که یکی از مشکلات اپلیکیشن ساز انلاین این است که شما فقط میتوانید از امکانات برنامه نویسی شده ما در سیستم خودتان استفاده کنید.پس اگر امکانات اختصاصی خاصی مدنظر دارید ، باید سفارش ساخت اپلیکیشن اختصاصی اندروید خودتون رو بدید.
در این روش ، شما لیستی از خواسته ها و سناریو های اپلیکیشن خودتون رو در اختیار ما میگذارید ، در مرحله بعد ما با بررسی و نیازسنجی موارد درخواستی شما ، یک برنامه زمانی و هزینه برنامه نویسی اختصاصی اپلیکیشن را در اختیار شما قرار میدهیم.
بعد از بررسی و توافق مشترک ، یک قرارداد آماده و به امضای طرفین میرسد.
با امضای قرارداد ، اجرای پروژه شما آغاز میشود.ما در مدت زمان تعیین شده در هر فاز ، بخشی از پروژه را تحویل شما میدهیم تا بعد از تست و اعمال تغییرات نهایی به سمت تکمیل پروژه و نهایی کردن آن حرکت کنیم.

درخواست مشاوره ساخت اپلیکیشن اندروید

ما برای ارائه خدمات مناسب با هر کسب و کاری ، برنامه ریزی اختصاصی آن مجموعه را ارائه میدهیم.اما از آنجایی که برای ارائه بهترین مشاوره ، نیاز است که ما هم در رابطه با شما و درخواست های شما مواردی را بدانیم ، لطفا اطلاعات فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و بهترین راهکارها را دراختیار شما بگذارند.
پیام شما با موفقیت ارسال شد!