تلفن : 51 95 433 0912
ایمیل: [email protected]

ساخت اپلیکیشن آی او اس

ساخت اپلیکیشن آی او اس

ساخت اپلیکیشن آی او اس معمولا با سختی های بیشتری نسبت به اپلیکیشن های اندروید مواجه است.متاسفانه یکی از مشکلات موجود در دسترسی به منابع آموزشی و امکانات مختلف بجهت تحریم های یکجانبه است.
ساخت اپلیکیشن آیفون یه بطور کلی سیستم عامل آی او اس نیاز به تجربه کافی در زمینه برنامه نویسی میباشد.تفاوت های موجود بین این سرویس با سرویسی مثل ساخت اپلیکیشن اندروید ، باعث شده که عملا امکان طراحی اپلیکیشن آی او اس با استفاده از سیستم های اپلیکیشن ساز آنلاین وجود نداشته باشد.
در توضیح مربوط به ساخت اپلیکیشن اندروید به شما گفتیم که شما با چه راحتی میتوانید اقدام به ساخت اپلیکیشن اندرویدی خود نمایید.اما متاسفانه بخاطر محدودیت های اعمالی توسط شرکت اپل در بحث برنامه نویسی و رعایت موارد مختلف مانند امنیت و.. این سرویس تنها بصورت کدنویسی دستی ( برنامه نویسی اختصاصی ) امکان پذیر است.
اما بازهم اگر شما برای ساخت اپلیکیشن اندروید خودتان هم از سیستم اپلیکیشن ساز آنلاین رایکا اپ استفاده کرده باشید ، این فعالیت بسیار راحت تر برای شما انجام خواهد شد اما اگر پروژه شما بصورتی است که تنها به اپلیکیشن آی او اس احتیاج دارید و یا اپلیکیشن اندروید اختصاصی خودتان را دارید و فقط به دنبال برنامه نویسی اپلیکیشن آی او اس هستید هم این فعالیت توسط رایکا اپ قابل انجام خواهد بود.

درخواست مشاوره ساخت اپلیکیشن آی او اس

رایکا اپ آمادگی دارد تا تجربه خود را برای بهتر انجام شدن پروژه شما دراختیارتان بگذارد.کافیست شما بعد از تکمیل فرم تماس زیر ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.با توجه به کارهایی که تا الان توسط رایکا اپ انجام شده ، ما به شما تضمین بهترین کیفیت ممکن را میدهیم.
پیام شما با موفقیت ارسال شد!