تلفن : 51 95 433 0912
ایمیل: [email protected]

بازاریابی محتوا

بصورت کلی بازاریابی محتوا یک شیوه تبلیغاتی برای معرفی بهتر مجموعه شما با استفاده از تولید محتوای ارزشمند و انتشار آن برای دیده شدن بهتر آن توسط مخاطبان بازار هدف شما میباشد.

معمولا کاربران ابتدا از خدمات و محصولات مجموعه ها اطلاعاتی بدست می آورند.در مرحله بعد راجع به آن محصولات و خدمات جستجو میکنند.از میان گزینه هایی که پیدا کرده اند اقدام به مقایسه میکنند و در آخر با مشخص شدن پاسخ سوالات خود ، از مجموعه موردنظرش خرید میکند.

بازاریابی محتوا ، برای آگاه سازی مخاطبان با هدف تهییج آنها به خرید محصولات یا خدمات طراحی و اجرا میشود.

با استفاده از بازاریابی محتوا ، مخاطبان بازار هدف ، شما را به عنوان یک مجموعه تخصصی محور میشناسند و به خرید از شما اعتماد بیشتری خواهند کرد.

هدفمند در انتخاب مخاطب
هدفمند در انتخاب مخاطب
فرض کنید قرار است برای مجموعه خودتان تبلیغ کنید.شما برای چه افرادی این تبلیغ را ارسال میکنید ؟ یک طیف وسیع از افراد که معلوم نیست نیازی به خرید خدمات یا محصولات شما دارند یا نه !! اما با بازاریابی محتوا ، اطلاعات شما در اختیار افرادی قرار میگیرد که دنبال استفاده از خدمات و محصولات شما هستند.
توزیع مناسب در رسانه های مختلف
توزیع مناسب در رسانه های مختلف
مطالب و محتوای ایجاد شده ، ابتدا باید در وبسایت خود شما ثبت شود.اما در رایکا اپ بخاطر سالها تجربه و اعتبار این مجموعه ، محتوای ایجاد شده در اختیار رسانه های مختلف هم قرار میگیرد تا میزان مشاهده آن توسط کاربران احتمالی بازار هدف شما بیشتر شود.
تولید محتوا تخصصی و مرتبط با فعالیت شما
تولید محتوا تخصصی و مرتبط با فعالیت شما
گام اول در این مدل تبلیغاتی ، بررسی و پیدا کردن موضوع مناسب با فعالیت شماست.موضوعی که توسط مخاطبانتان دارای بیشترین میزان جستجو باشد.با بدست آوردن آمار مناسبی از موضوعات مورد علاقه مخاطبان اقدام به تولید محتوای موثر برای تاثیرگذاری بیشتر روی کاربرانتان خواهیم پرداخت.
گزارش گیری و بررسی دقیق نتایج
گزارش گیری و بررسی دقیق نتایج
برای بدست آوردن بهترین نتیجه ، نیاز است که بهترین انتخاب ها را انجام داد.رایکا اپ با تولید محتوای مناسب و بررسی آمار بدست آمده از این فعالیت ها برای نتیجه گیری بهتر یک برنامه ریزی پویا را طرح ریزی میکند تا ادامه فعالیت تولید محتوا کاملا مناسب با بازخوردها و نظرات کاربران بازار هدف شما باشد.

برای بازاریابی محتوا با ما در ارتباط باشید.

ما در رایکا اپ بهترین خدمات را به شما ارائه میکنیم.برای سرعت بخشیدن به این فرآیند فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال کنید تا کارشناسان رایکا اپ با شما تماس گرفته و با راهنمایی ها خود شما را برای ادامه این روند تبلیغاتی آماده موفقیت بیشتر کنند.
پیام شما با موفقیت ارسال شد!