تلفن : 51 95 433 0912
ایمیل: [email protected]

پکیج ویژه پزشکان

با رشد روزافزون استفاده از گوشی های هوشمند و ایجاد بستر های جدید تبلیغاتی/خدماتی در این حوزه ، مجموعه های مختلف به اهمیت بروزرسانی خود در ارائه سرویس و خدمات پی بردند.این اتفاق باعث ایجاد حس رقابت بین همکاران در مشاغل مختلف شده و هر شخصی در هر رده شغلی میداند که برای دراختیار گرفتن بخش بزرگتری از بازار هدف خود ، باید خدمات بیشتری را در مدت زمان کمتری نسبت به رقبا ارائه دهد.

این موضوع در خدمات پزشکی هم وجود دارد.پزشکان زیادی سعی دارند تا با استفاده از الگوهای جدید خدمت رسانی و استفاده از مزایای بلقوه محیط های جدید و نوین فن آورانه ، بخش بیشتری از بازار هدف خود را در مقایسه با رقبا در اختیار بگیرند.

لطفا به چند پرسش مهم ما پاسخ دهید .

شما برای استفاده از فضای اینترنت و مخاطبان میلیونی آن چه کاری انجام داده اید ؟

آیا مایل به رقابت با همکاران خود هستید یا خود را بازنده میدانید ؟

آیا هنوز از شیوه های سنتی برای نوبت دهی و ارائه خدمات خودتان استفاده میکنید ؟

آیا نمیخواهید یک برنامه مدون برای استفاده از کاربران میلیونی اینترنت داشته باشید ؟

طراحی پکیج تبلیغاتی ویژه پزشکان

رایکا اپ با استفاده از سالها تجربه خود در زمینه ارائه خدمات مبتنی بر وب ، آمادگی کامل خود را برای همکاری با پزشکان و مراکز خدمات سلامت کلیه کشور اعلام میکند.در این سرویس ، ما با بررسی نیاز های شما ، پروپوزالی از خدمات قابل ارائه توسط رایکا اپ در چند پکیج مختلف ارائه میدهیم.شما میتوانید با نیازسنجی خود ، بهترین گزینه را انتخاب و حضور حرفه ای در بستر اینترنت را آغاز کنید.رایکا اپ با توجه به دراختیار داشتن تمامی پیش نیازهای حضوری قدرتمند در این حوزه ، میتواند به شما کمک کند تا از همکاران خود پیشی بگیرید.

رایکا اپ برای پزشکان چه خدماتی ارائه میدهد ؟

مجددا تکرارا میکنیم که برای هر مشتری ، یک پکیج ویژه برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.اما برای آشنایی بیشتر شما با فعالیت های قابل انجام برای پزشکان و مراکز حوزه سلامت ، توضیح مختصری را خدمت شما ارائه میکنیم.
طراحی سایت پزشکان
اولین نیاز شما داشتن یک وبسایت خوب است !! داشتن یک وبسایت خوب میتواند مخاطبان شما را براحتی به هدفشان برساند.اهدافی مانند : آشنایی با خدمات شما ، گرفتن نوبت اینترنتی ، ارتباط با شما و همچنین راه های دسترسی به مطب شما.ما با تخصص چندین ساله خودمان یک وبسایت با بیشترین قابلیت ها را دراختیار شما میگذاریم.
طراحی اپلیکیشن پزشکی
افراد بسیار زیادی از گوشی های هوشمند خود استفاده میکنند.این استفاده معمولا بیش از حد معمول است و کاربران وقت زیادی را صرف استفاده از این وسیله الکترونیکی مینمایند.با داشتن یک اپلیکیشن ، شما میتوانید در خصوصی ترین لحظات مخاطبان خودتان درکنار آنها باشید.با اپلیکیشن آنلاین خودتان امکان رزرو آنلاین را فراهم کنید.
سئو سایت پزشکان
داشتن یک وبسایت کاملا حرفه ای ، همه چیز نیست ! اتفاقا تازه شروع کار است.شما برای بازدید بیشتر توسط کاربران جدید باید اقدامات تبلیغاتی مختلف را انجام دهید.یکی از بهترین نوع تبلیغات ، بهینه سازی سایت یا سئو میباشد.شما اگر در کلمات کلیدی مربوط به حرفه خود در صدر نتایج جستجو باشید میتوانید بازدیدکنندگان هدف را جذب کنید.

درخواست طراحی پکیج تبلیغاتی ویژه پزشکان

ما بخشی از خدمات قابل ارائه به شما را توضیح دادیم.اما اصل ماجرا در طراحی یک پکیج تخصصی برای شماست.اینکه از چه سرویسی به چه میزان استفاده شود تا شما بهترین نتیجه را بگیرید.این طرح ریزی با رویکرد تخصصی و با هدف گسترش فعالیت شما در حوزه اینترنت میباشد.
پیام شما با موفقیت ارسال شد!