مسعود دانشی کهن

مرحوم مسعود دانشی کهن

تخصص : طراحی گرافیکی، طراحی سایت و اپلیکیشن

علایق : نقاشی دیجیتالی ، موسیقی (به شدت)، خواندن کتاب

مسعود متولد سال 1370 بود و در هنگام فوت 29 سال داشت.

در ادامه سعی خواهیم کرد شما را با مسعود بیشتر آشنا کنیم، همراه ما باشید.

رایکا اپ بخشی از زندگی مسعود

تاریخ تولد سایت رایکا اپ 23 خرداد 1397 است. البته مسعود پیش از به وجود آمدن رایکا اپ طراحی سایت انجام میداد ولی با رایکا اپ دنیای خودشو گسترش داد. رایکا اپ برای طراحی اپلیکیشن اندروید  و اپلیکیشن های اپل بوجود آمد و مسعود توانست کار را تنهایی شروع کند و آن را خیلی زود گسترش بدهد ولی این همه ماجرا نبود …

رایکا اپ باعث شد مسعود منظم تر، منسجم تر کار کند. ولی باز این همه ماجرا نبود.

رایکا اپ روحیه مسعود را دگرگون کرد و اثرش را در زندگی مسعود گذاشت، مسعود بیشتر طراحی و نقاشی می کرد و دنیای خلاقیتش وسیع تر شده بود.

فعالیت های اجتماعی و دوستی با هنرمندان

مسعود ارتباط خوبی با هنرمندان و ورزشکاران داشت و از این رابطه خوب برای خوشحال کردن دیگران استفاده می کرد.

مسعود در ارتباط برقرار کردن با افراد مهارت بالایی داشت و شاید به خاطر همین اخلاق و حسن نیت بود که به پیشنهاد برخی از هنرمندان بعنوان مدیر روابط عمومی گروه ستاره ایرانی انتخاب شد. این اولین بار نبود که مسعود در سن کم به یک موفقیت بزرگ دست پیدا می کرد. پیش از این وقتی مسعود کمتر از 17 سال سن داشت توانسته بود با هنرمندان مطرح عرصه موسیقی ارتباط قوی داشته باشد و مثلا آلبوم ها و موزیک های هنرمندان بزرگ رپ را بصورت خصوصی تحلیل و برسی می کرد و آنها هم معمولا از نقدهای مسعود استفاده می کردند.

تنها جایی که مسعود از این روابط استفاده می کرد برای خوشحال کردن دیگران بود و هیچ وقت برای خودش امتیاز و خواسته ای نداشت.

مسعود بعنوان مدیر روابط عمومی ستاره ایرانی با بردن هنرمندن به مراکز خیریه و یا بردن به آسایشگاه معلولین و جانبازان سعی می کرد لحظه ای این بزرگواران را خوشحال کند.

در ادامه تعدادی از تصاویر مسعود با هنرمندان را مشاهده میفرمایید:

علایق مسعود :

یکی از علایق همیشگی مسعود طراحی بود، طراحی برای مسعود خلق یک اثر بود، حوزه فعالیت مسعود در بخش طراحی : طراحی گرافیکی، نقاشی دیجیتال ، طراحی تی شرت و… بود. در ادامه تعدادی از طراحی های مسعود عزیز را قرار می دهیم.

مسعود جمع ما را ترک کرد

در نهایت مسعود عزیز در تاریخ 13 شهریور 1400 در حالی که 29 سال داشت جمع ما را ترک کرد.

باتوجه به اینکه مسعود در خواب دیده بود وقت سفرش نزدیک هست، خودش را برای این سفر آماده کرده بود و با اینکه سنی نداشت، وصیت نامه خود را تنظیم کرده بود و حتی مداح خود را هم انتخاب کرده بود.

نوشتن در مورد مسعود واقعا سخت است دل قوی میخواهد . هنوز باور نبودن مسعود برایمان سخت و غیرقابل باور است.