تلفن : 51 95 433 0912
ایمیل: [email protected]

طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغات اینترنتی | کمپین تبلیغات اینترنتی

اینترنت یک دنیای وسیع است.به طبع آن ابزار های مختلفی هم برای استفاده از آن وجود دارد.شیوه های تبلیغات اینترنتی هم به گستردگی خدمات و سرویس های اینترنتی است.برای بدست آوردن بهترین نتیجه ، باید تبلیغات اینترنتی را هدفمندتر انجام داد.با استفاده از تجربیات افرادی که سالها در این حوزه فعالیت داشته اند.استفاده از سرویس طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغات اینترنتی رایکا اپ یک راه حل آسان برای استفاده بهتر از ظرفیت های فوق العاده اینترنت میباشد.
img

طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی چه مزایایی دارد ؟

  • اولین مزیت استفاده از این سرویس این است که افراد حرفه ای ، با بینش مناسب نسبت به سلیقه های مخاطبان ، مزایا و معایب مدل های مختلف تبلیغی ، شیوه صحیح بودجه ریزی و خلاق پروژه شما را مدیریت و اجرا خواهند کرد.
  • در طراحی و اجرای کمپین های تبلیغات اینترنتی ، بودجه از ابتدا مشخص میشود و تمامی فعالیت ها حول محور بودجه مشخص شده خواهد بود.پس شما نگرانی بابت تامین هزینه تبلیغات خود نخواهید داشت.
  • در یک کمپین تبلیغاتی از روش های مختلف تبلیغی با درصد مشخصی از بودجه کلی تبلیغات استفاده میشود.این عامل باعث تقسیم بودجه در سرویس های مختلف تبلیغی میشود و با اینکار میتوان ریسک عدم موفقیت کمپین ها را به کمترین میزان ممکن رساند.
  • مزیت بعدی توانایی مشخص کردن بودجه ، باید ها و نباید ها و هدفگذاری پروژه مستقیما تحت نظر شماست.شما بهترین شناخت را از بازار هدف خود دارید.این شناخت درکنار تخصص و تعهد کارشناسان ما قوی ترین عامل موفقیت میشود.
  • کمپین های تبلیغات اینترنتی کاملا هدفمند ایجاد و مدیریت میشوند.ما برای شما بهترین راه های تبلیغی را پیدا میکنیم ، ایده پردازی میکنیم و با یک اجرای قوی پیغام شما را به مخاطبانتان میرسانیم.
  • در آخر باید بدانید که مدل های تبلیغاتی مبتنی بر وب بهترین مدل ها برای گزارش گیری میباشند.معمولا در هر یک از سرویس های تبلیغات اینترنتی ، امکان دریافت گزارش از فعالیت ها وجود دارد.ما این گزارش ها را در بازه های زمانی مشخص به کارفرما ارائه میدهیم تا از فعالیت ها و بازخورد ها اطلاع پیدا کنند.

بصورت کلی در طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغات اینترنتی از چه سرویس هایی استفاده میشود ؟

ابزار های مختلفی برای تبلیغات اینترنتی وجود دارد.قائدتا با توجه به میزان بودجه ، نوع فعالیت ، شیوه فروش ، بازار هدف و میزان فعالیت رقبا برای هر مجموعه برنامه ریزی مجزایی انجام میشود.اما برای ایجاد شناخت بیشتر از فعالیت های این سرویس ، بخشی از موفق ترین مدل های تبلیغات اینترنتی قابل انجام در این پکیج را به شما معرفی میکنیم.
طراحی سایت
طراحی سایت
شما قرار است که یک مجموعه موفق اینترنتی باشید.پس برای شروع نیاز به داشتن یک وبسایت کاملا حرفه ای از نظر ساختاری و کاربردپذیری دارید.رایکا اپ در این زمینه سالها تجربه دارد.برخی مواقع حتی بهتراست سایت های قدیمی بازطراحی شوند.اما اگر وبسایت مناسبی داشته باشید قطعا این فعالیت برای شما انجام نخواهد شد.
طراحی سایت
تبلیغات کلیکی گوگل
تبلیغات کلیکی گوگل
انجام بهینه سازی سایت معمولا مدتی زمان خواهد برد.برای اینکه شما زمان را از دست ندهید ، کارشناسان ما با انتخاب بهترین پکیج مناسب مجموعه شما اقدام به ثبت تبلیغات کلیکی گوگل برای شما خواهند کرد.با اینکار شما تا زمان دستیابی به رتبه های بالای نتایج ارگانیک سرچ ، در بخش تبلیغات در میان گزینه های برتر هستید.
بهینه سازی سایت ( سئو )
بهینه سازی سایت ( سئو )
بیشترین تاثیرگذاری تبلیغات اینترنتی در معرفی محصولات و منجر به فروش شدن آنها ، بهینه سازی سایت ( سئو ) میباشد.در این روش کارشناسان ما با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، فعالیت هایی را انجام میدهند تا وبسایت شما در رتبه های برتر نتایج جستجو قرار بگیرند.با اینکار میزان بیشتری از سهم بازار را بدست خواهید آورد.
بهینه سازی سایت ( سئو )
رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی
ما با استفاده از اعتبار و تجربه خوبمان در معرفی و برندسازی برای مجموعه های مختلف ، اقدام به درج رپورتاژ آگهی شما در وبسایت های بزرگ خبری خواهیم کرد.با استفاده از این سرویس در کمترین زمان با بیشترین حجم ممکن پیام شما به مخاطبان سایت های پربازدید ارسال میشود تا آنها درجریان خدمات شما قرار گیرند.

کمپین تبلیغات اینترنتی کم هزینه ترین نوع تبلیغات با بیشترین میزان بازگشت سرمایه کارفرمایان

بازهم تاکید میکنیم که با توجه به تفاوت های رایج در فعالیت های واحد های صنفی / تجاری ، تفاوت مخاطبان و حتی میزان سرمایه گذاری تبلیغاتی مجموعه ها ، عملا هر کمپین تبلیغات اینترنتی بصورت کاملا اختصاصی برنامه ریزی میشود.
برای مثال : یک آرایشگاه زنانه که مخاطبان آن بانوان با رنج سنی ۲۵ تا ۵۵ سال هستند و میزان بودجه تبلیغاتی خود را ۲ میلیون تومان درنظر گرفته است ، نیاز به برنامه ای متفاوت نسبت به مجموعه ی تولیدی پوشاک رسمی و شخصی دوزی آقایان دارد که تمامی مخاطبانش آقایانی هستند که حداقل ۳۵ سال سن دارند ، میزان درآمدشان بیش از ۵ میلیون تومان است و بودجه تبلیغاتی خود را ۱۵ میلیون تومان اعلام کرده است.
فراموش نکنید که در مجموعه رایکا هدف اول سود نهایی شماست ، تا همکاری مشترک ما ادامه دار باشد و شما هزینه تبلیغاتی خودتان را در ماه های آینده افزایش بدهید.
پس ما با توجه به صحبت های مشترکمان ، بهترین برنامه تبلیغات اینترنتی را که مطابق با بودجه ، هدفگذاری و مخاطبانتان باشد را اجرا خواهیم کرد.
استفاده از مدل های تبلیغاتی مختلف و متنوع و تقسیم میزان سرمایه گذاری تبلیغاتی شما در هریک از این تبلیغات ، ریسک و خطر شکست تبلیغات را بشکل چشم گیری کاهش خواهد داد و در دراز مدت قطعا باعث رشد چشمگیر فعالیت های شما خواهد شد.

طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغات اینترنتی کاملا تخصصی است !

افراد زیادی در حوزه اینترنت فعالیت خود را آغاز کرده اند. اما آیا همه آنها میتوانند موفق شوند ؟ قطعا نه ! اما افراد زیادی وجود دارند که توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند.افراد موفق از تجربیات دیگران استفاده میکنند.افراد موفق برای موفقیت خود یک مربی دارند. چرا شما یکی از نمونه های موفق در دنیای مجازی نباشید ؟
پیام شما با موفقیت ارسال شد!