تلفن : 51 95 433 0912
ایمیل: [email protected]

سفارش ساخت اپلیکیشن

فرم ثبت سفارش آنلاین طراحی و ساخت اپلیکیشن

رایکا اپ همیشه سعی دارد تا بهترین خدمات را با آسان ترین شیوه ممکن در اختیار کاربران خود بگذارد.شما با ورود به این صفحه و ثبت اطلاعات درخواستی میتوانید اولین گام برای داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای را بردارید.

لطفا قبل از هرگونه ثبت سفارش صفحه شرایط و قوانین رایکا اپ را مطالعه نمایید.ثبت سفارش ساخت اپلیکیشن شما به معنی قبول تمامی مقررات وبسایت میباشد.لطفا توجه داشته باشید که این صفحه تنها برای سفارش ساخت اپلیکیشن تحت پلتفرم آنلاین رایکا اپ آماده استفاده شده است.پس اگر اپلیکیشن موردنظر شما دارای بخش های خاص میباشد لطفا قبل از ارسال سفارش با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

با استفاده از فرم زیر میتوانید اقدام به ثبت سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و سفارش ساخت اپلیکیشن آی او اس نمایید.بعد از پر کردن فرم حاضر و ارسال آن برای واحد طراحی ، کارشناسان رایکا اپ برای دریافت نقطه نظرات شما و ارائه پیشنهاد های لازم ظرف ۷۲ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

قیمت های طراحی و ساخت اپلیکیشن توسط رایکا اپ ، طبق الگو زیر محاسبه میگردد.

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید توسط رایکا اپ با پرداخت مبلغ ۴۵۰ هزار تومان

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و آی او اس توسط رایکا اپ ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان

ساخت اپلیکیشن های سازمانی ( ویژه سازمان های کوچک ) ۳ میلیون ۵۰۰ هزار تومان

ساخت اپلیکیشن سازمانی ( ویژه سازمان های متوسط ) ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

انتشار اپلیکیشن در مارکت های داخلی نظیر کافه بازار ، اول مارکت ، کندو و…   ۳۰ هزار تومان
انتشار اپلیکیشن در مارکت جهانی درحال حاضر امکان پذیر نمیباشد.

پرداخت هزینه های مربوط به طراحی و ساخت اپلیکیشن های سازمانی و انتشار آن در مارکت های مختلف همزمان با تحویل اپلیکیشن انجام خواهد شد.

بعد از پرداخت مبلغ هر سفارش ، تمامی اپلیکیشن ها دارای ۱ سال اعتبار و همچنین پشتیبانی رایگان میباشند و برای استفاده در سال های بعد با پرداخت ۷۰ درصد مبلغ سفارش اولیه ، به مدت یکسال دیگر قابل تمدید خواهد بود.

1 مشخصات فردی
2 مشخصات اپلیکیشن
3 انتخاب پکیج
4 تایید سفارش
  • لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. ( شرکت ها ، سازمان ها و اداراتی که به عنوان شخصیت حقوقی اقدام به سفارش میکنند هم باید مشخصات شناسایی نماینده خود را وارد نمایند. )