تلفن : 02632747079
ایمیل: info@raikaapp.com

سئو سایت در کرج ، سئو کرج ، بهینه سازی سایت در کرج

سئو سایت در کرج ، بهینه سازی سایت در کرج
سئو سایت در کرج ، بهینه سازی سایت در کرج

سئو سایت یا بهینه سازی سایت به فعالیت هایی گفته میشود که باعث قرارگیری سایت شما در نتایج اول گوگل میشود.

همانطور که حتما میدانید ، در صفحه اول نتایج جستجو گوگل تنها ۱۰ جایگاه برای قرارگیری سایت ها وجود دارد.

از آنجایی که بیشترین مراجعه به سایت ها از طریق موتور جستجو گوگل انجام میشود و اکثر کاربران تنها از لینک های قرارگرفته در صفحه اول استفاده میکنند ، استانداردهایی از سمت گوگل اعلام شد تا کاربران بتوانند با رعایت آنها جایگاه مناسبی در نتایج جستجو بدست بیاورند.

رایکا اپ چگونه سئو سایت ما را انجام میدهد ؟

بهینه سازی سایت یا سئو سایت یک اصول اولیه دارد که همه مجموعه ها آنرا انجام میدهند، اما در جزئیات کار هر شرکتی باتوجه به تجربیات خودش اقدام به این کار میکند.
در رایکا اپ ، با بررسی سایت مشتری ، بررسی جایگاه سایت در نتایج جستجو و همچنین میزان رقابت در کلمات کلیدی انتخابی مشتری ، فعالیت سئو سایت آغاز میشود.
با بررسی دقیق و مشخص شدن استراتژی فعالیت سئو سایت ، کارشناسان رایکا اپ اقدام به بهینه سازی داخلی سایت مینمایند.
با رفع مشکلات ساختاری و بهینه سازی سرعت و کدهای سایت فعالیت وارد فاز بهینه سازی خارجی سایت میشود.
در این مرحله رایکا اپ اقدام به شبکه سازی و لینک سازی برای وبسایت مشتری مینماید.لینک سازی اصولی و مطابق دستورالعمل های گوگل کاری حساس ، سخت و تخصصی است.ما برای شما لینک های باکیفتی و کاملا ایمن ( ازنظر گوگل ) ایجاد خواهیم کرد.
بعداز گذشت مدتی با قرارگیری در رتبه های تعهد داده شده ، رایکا اپ اقدام به پشتیبانی نموده و جایگاه شما را تا پایان قرارداد تثبیت مینماید.
ما تعهد میدهیم که با عقد قرارداد با مجموعه رایکا اپ ، سایت شما در کلمات کلیدی اعلامی در صفحه اول نتایج جستجو قراربگیرد و آنرا برای شما یکسال بیمه میکنیم.به اینصورت که اگر این اتفاق نیفتاد یا درطی یکسال از این رتبه ها خارج شدید ، تمامی هزینه های دریافتی بابت بهینه سازی سایت ، بصورت کامل عودت داده خواهد شد.
میزان تخصص رایکا اپ در سئو
معتبرسازی کدهای داخلی 98%
بهینه سازی تصاویر سایت 90%
بهینه سازی حجم و سرعت لود سایت 96%
لینک سازی داخلی 100%
لینک سازی خارجی سایت 97%

مراحل بهینه سازی سایت در رایکا اپ

 • در آغاز شما باید درخواست خود را برای بررسی ، قیمت گذاری و زمان بندی پروژه برای رایکا اپ ارسال کنید. برای اینکار میتوانید از شماره های تماس ، فرم های ارتباطی ، آدرس ایمیل یا بخشی که ویژه همینکار در پایین سایت درنظر گرفته شده استفاده کنید.
 • بعد از طی شدن روند قانونی کار حالا نوبت انجام پروژه است. در مرحله اول وبسایت مشتری بصورت کامل از نظر ساختاری و کد نویسی بهینه میشود.این عمل به اصطلاح بهینه سازی داخلی گفته میشود.
 • بهینه سازی تصاویر سایت در مرحله بعدی انجام میشود. بهینه سازی تصاویر شامل کدگذاری در متن و پایین آوردن حجم تصاویر میشود که باعث بهینه شدن تصاویر وبسایت میشود.
 • با تمام شدن فرآیند بهینه سازی داخلی سایت ، حال زمان شناساندن سایت شما به موتورهای جستجو است. ما به بهترین روش وبسایت شما را به موتورهای جستجو ( بخصوص گوگل ) معرفی میکنیم و بعد از آن اقدام به ثبت نقشه سایت شما در این موتورهای جستجو میکنیم. ابتدا نقشه وبسایت شما را بشکل اصولی تهیه کرده ، فایل ربات سایت را ایجاد میکنیم و آنرا در اختیار موتورهای جستجو قرار میدهیم.
 • رایکا اپ با توجه به بررسی های انجام شده تعهدهای خود را اعلام و با توافق مشتری قرارداد را ایجاد میکند.
  مشتری با ورود به صفحه مخصوص به قرارداد خود اقدام به ثبت اطلاعات درخواستی میکند.یک نسخه از این فرم برای شما ارسال میشود.
 • همزمان با بهینه سازی داخلی سایت ، وضعیت سروری شما هم بررسی میشود.
  اگر نیازی به اعمال تغییرات در سرور بود این فعالیت ها انجام میشود.
 • در این مرحله لینک سازی داخلی سایت انجام میشود.با شبکه سازی بین بخش های مختلف سایت بازدیدکننده های سایت هم میتوانند دسترسی راحت تری به صفحات داشته باشند.
 • در مرحله آخر بهینه سازی خارجی سایت انجام میشود. بخشی از این فرآیند برای مجموعه رایکا اپ به عنوان فعالیت محرمانه محسوب میشود.اما بصورت کلی ، در این مرحله لینک های باکیفیتی برای شما ساخته میشود.با این کار شما بهترین رتبه ها را درنتایج بدست می آورید.در آخر هم با دست یافتن به رتبه های تعهد داده شده ، فعالیت تقویت و ایجاد ثبات تا پایان قرارداد شما انجام خواهد شد.

سئو سایت در کرج ، با حرفه ای ترین های استان

برای انجام خدمات مبتنی بر وب ، مسافت تاثیری در کیفیت خدمات نخواهد داشت.ما سالها سابقه فعالیت و همکاری با مجموعه هایی را داریم که کیلومترها از ما فاصله دارند و هیچوقت هم امکان برگزاری جلسات حضوری برای ما میسر نبوده اما با مشخص بودن نیازها و درخواست ها ، نقشه راه و هدف نهایی ، این همکاری بسیار راحت تر از چیزی بوده که فکر میکردیم.

اما اگر شما فکر میکنید که نیاز به جلسات حضوری برای انجام پروژه های سئو سایت در کرج دارید ، ما این آمادگی را داریم که جلسات مورد نیاز را در محل کار شما در تهران یا کرج برگزار کنیم.

این جلسات بعد از عقد قرارداد هم برای ارائه گزارش و راهکار های جدید برگزار خواهند شد.

برخی مشتریان سئو سایت در کرج که با مجموعه رایکا همکاری میکنند.

آموزشگاه زبان سیمین کرج

مجموعه آموزشگاه زبان سیمین کرج بیش از 2 سال است که از همکاران ما در مجموعه رایکا میباشد. این مجموعه در کلمات کلیدی : آموزشگاه زبان در کرج ، بهترین آموزشگاه زبان در کرج ، آموزشگاه زبان سیمین کرج ، موسسه آموزش زبان در کرج ، دوره تضمینی آیلتس در کرج ، دوره آیلتس در کرج، آیلتس تضمینی در کرج و... بیش از 2 سال هست که در 3 رتبه اول نتایج جستجوی گوگل میباشد.

تراش دقیق فلزات صانع

شرکت تراش دقیق فلزات صانع از سال 1397 به جمع مشتریان مجموعه رایکا اضافه شدند.این مجموعه با توجه به نوع فعالیت ، تعدد زیاد کلمات کلیدی یکی از پروژه های جذاب مجموعه رایکا از لحاظ سختی میباشد. این مجموعه در کلمات کلیدی : تراش دقیق فلزات ، ساخت قطعات پالایشگاهی ، ساخت تجهیزات پالایشگاهی و ... در رتبه های اول میباشد.پشتیبانی سئو و نگهداری سایت این مجموعه با رایکا اپ میباشد.

شرکت کهن سپهر البرز

از سال 97 پروژه سئو سایت شرکت تعاونی کهن سپهر البرز به مجموعه رایکا واگذار شد.این مجموعه در گذشته با یکی از شرکت های معتبر سئو همکاری میکرد که بعد از مدتی با توجه به اینکه نتیجه مطلوب ایجاد نشده بود ، تصمیم به همکاری با رایکا گرفتند. کلمات کلیدی این مجموعه : لوله و اتصالات پلی اتیلن ، دستگاه جوش پلی اتیلن ، دستگاه جوش الکتروفیوژن ، دستگاه جوش الکتروفیوژن البرز

نیاز به بهینه سازی وبسایت دارید ؟

اطلاعات خواسته شده را ثبت کنید تا با شما تماس گرفته شود.
درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!