پشتیبانی سایت

چرا پشتیبانی از سایت ها اهمیت دارد؟

یک سایت اجزا متنوعی دارد، نظیر هسته نرم افزار سایت، ماژول ها، هاست و… معمولا شرکت ها، پزشکان وقت رسیدگی به این بخش ها را ندارد، پس این عدم رسیدگی موجب از دست رفتن بک آپ گیری منظم، آپدیت نکرن اجزاء سایت و در نهایت باز شدن راه نفوذ برای هکرها خواهد شد، ما در رایکا اپ خدمات متنوعی داریم.

برای آشنایی با خدمات پشتیبانی سایت این صفحه را تا انتها مطالعه فرمایید.

کارهایی که ما در پشتیبانی سایت انجام می دهیم

آپدیت کردن هسته سایت : یک سایت برای برقراری ارتباط بین قسمت های مختلف خود بخشی بعنوان هسته دارد که هسته مورد استفاده ما (CMS) وردپرس است. نرم افزار وردپرس که مورد استفاده اغلب طراحان سایت است آپدیت ها منظمی دارد که این آپدیت ها باید حتما انجام شود تا راه نفوذ هکرها بسته شود.

آپدیت کردن قالب و ماژول های سایت : هر سایت بنا به خواسته مشتری بخش های عمومی و اختصاصی دارد که ما به آنها ماژول می گویم، مثلا فروشگاه اینترنتی از ماژول های اختصاصی است که شاید برای هر سایتی لازم نباشد ولی نکته مهم این است که تمام سایت ها ماژول های اختصاصی و عمومی دارند، برای بهتر کار کردن این مازول ها و همچنین بهبود امنیت سایت، باید این ماژول ها به طور منظم آپدیت شوند.

بکاپ گیری از سایت : بکاپ گیری از یک سایت اهمیت ویژه ای دارد، چراکه هنگام آپدیت کردن هسته سایت و ماژول ها امکان خرابی سایت وجود دارد که در اینصورت داشتن بکاپ اهمیت بالایی دارد، از طرفی بنا به مشکلات تحریمی لازم است که همیشه یک بکاپ سالم از اطلاعات داشته باشیم، ولی این کافی نیست چراکه معمولا هکرها در اولین اقدام بکاپ ها را پاک می کنند تا شما دیگر اطلاعات خود را نداشته باشید و اگر تحریم صورت بگیرد سرور بکاپ را هم تحویل نخواهد داد، پس بهترین راه حل دانلود منظم بکاپ ها است که ما برای شما انجام خواهیم داد.

انجام تنظیمات امنیتی : انجام اقدامات امنیتی یکی از موثرترین راه های مقابله با هکرها هست مثلا ما سایت شما را به گونه ای تنظیم خواهیم کرد که از ساعت 12 شب به بعد دیگر هیچ کس اجازه دسترسی به محیط مدیریت سایت را نداشته باشد، با این روش 50% هکرها شانس خود را برای اجرای کارهای خرابکارانه خود از دست خواهند داد. این کوچک ترین اقدام ما در بخش تنظیمات امنیتی است. این اقدام هیچ تاثیری منفی در نمایش سایت شما برای کاربران واقعی نخواهد داشت.

مراقبت در مقابل هکرها : با تمام اقدامات امنیتی که صورت می گیرد هنوز امکان هک وجود دارد، ما در پشتیبانی از سایت ها از این نکته غافل نشده ایم و مراقب سایت شما هستیم تا اگر نشانه ای از هک را مشاهده کردیم اقدامات لازم را انجام دهیم.

قرار دادن اخبار، مقالات و محصولات : فرقی نمی کند سایت شما متعلق به یک شرکت یا یک شخص حقیقی باشد حتما شما در طول سال اخبار نمایشگاه، اخبار همایش ها، نمایشگاه را خواهید داشت، شاید شما بخواهید مقالات خود را در سایتتان قرار دهید و یا اینکه محصولات خود را به خریداران معرفی کنند، این کار هم از وظایف پشتیبانی سایت است.

پرسش و پاسخ : همیشه کاربران سوالاتی در ذهن خود دارند و برطرف کردن این ابهامات باعث فروش بیشتر و مراجعه بیشتر خواهد شد. پزشکانی که افتخار همکاری داده اند از قسمت پرسش و پاسخ بسیار استقبال کرده اند چراکه این بخش باعث شده است پزشکان همیشه در دسترس بیماران باشند هرچند که بیماران بصورت مستقیم با پزشک ارتباط نداشته و پرسش های خود را در سایت ثبت می کنند و ما بعد از نظارت های لازم، پرسش را برای پزشک ارسال خواهیم کرد و بعد از پاسخ دادن پزشک، پاسخ را در سایت برای کاربر قرار خواهیم داد.

مراقبت 24 ساعته از سایت شما : همانطور که متوجه شدید یک سایت بخش های متعددی دارد که رسیدگی به تمام این بخش ها نیازمند مانیتور کردن 24 ساعته سایت است، ما چشمان شما خواهیم بود و در بخش پشتیبانی سایت بصورت 24 ساعته مراقب سایت شما خواهیم بود تا سایت شما همیشه در دسترس کاربران باشد.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

برخی از نمونه کارهای ما

خرسندیم از اینکه در تمام نمونه کارهای موجود ادامه همکاری تا به امروز وجود داشته است. تیم رایکا اپ با تمام وجود در خدمت شما هستند.

سایت سلامت دات لایف

طراحی، پشتیبانی و سئو سایت خبری سلامت دات لایف، منتخب جشنواره وب و موبایل ایران

دکتر شیوا مدنی حسینی

طراحی، پشتیبانی و سئو سایت دکتر شیوا مدنی حسینی جراح زیبایی زنان | متخصص زنان و زایمان

دکتر محمدرضا کاظمی

طراحی، پشتیبانی و سئو سایت دکتر محمدرضا کاظمی فلوشیپ فوق تخصص درد

شرکت تک نوع خاورمیانه

تک نوع خاورمیانه

طراحی، پشتیبانی و سئو سایت شرکت تک نوع تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی – بیمارستانی ، آزمایشگاه

سئو سایت پزشکان
اگر بزرگترین موزه جهان را در شهری بسیار شلوغ قرار دهیم و هیچ تبلیغی برای آن انجام ندهیم هیچ کس از وجود آن مطلع نخواهد شد و بازدید کننده ای نخواهد داشت، سایت شما اگر به بهترین شکل طراحی شده باشد برای اینکه مراجعه کننده داشته باشد باید سئو شود، سئو باعث خواهد شد شما در صفحه اول جستجو گوگل دیده شوید.
پشتیبانی
پشتیبانی رایکا اپ تنها به آپدیت کردن نرم افزار سایت شما، بک آپ گیری، مقابله با هک خلاصه نمی شود، پشتیبانی ما شامل اضافه کردن مقالات شما و ایجاد ارتباط بین بیمار و پزشک هم می شود، این ارتباط فواید زیادی برای بیماران و پزشک معالج خواهد داشت که در سایت توضیحات کامل در این مورد وجود دارد.
طراحی سایت پزشکی
لازمه طراحی سایت پزشکی داشتن تجربه کافی برای طراحی ساختارها ، علم کافی برای یک کدنویسی تمیز که سرعت لازم سایت را تامین کند و در آخر داشتن هنر و دقت در طراحی برای خلق یک سایت زیبا و کاربر پسند است. با رعایت این نکات طراحی سایت پزشکی با موفقیت انجام خواهد شد و نشانه موفقیت، بازدید داشتن یک سایت است.
left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01

هزینه پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت (طرح ویژه)
تومان15،000،000یکسال
آپدیت کردن هسته سایت
آپدیت کردن قالب و ماژول ها
بکاپ گیری از سایت و دانلود روزانه
انجام تنظیمات امنیتی
قراردادن اخبار و مقالات (بدون محدودیت)
مانیتورینگ سایت شما
مراقبت در مقابل هکرها
انجام سئو داخلی سایت
سیستم پرسش و پاسخ
انجام هرگونه تغییر در سایت به درخواست مشتری
پرداخت بصورت نقد و اقساط
پشتیبانی سایت (طرح استاندارد)
تومان8،000،000یکسال
آپدیت کردن هسته سایت
آپدیت کردن قالب و ماژول ها
بکاپ گیری از سایت و دانلود ماهانه آن
انجام تنظیمات امنیتی
قراردادن اخبار و مقالات (ماهی یک مورد)
مانیتورینگ سایت شما
پرداخت بصورت نقد

چگونه کارتان را به ما بسپارید؟

اگر خدمات و نمونه کارهای ما مورد توجه شما قرار گرفته است و تمایل دارید کار طراحی ، پشتیبانی و سئو سایتتان را به رایکا اپ بسپارید، در صفحه تماس با ما مشخصات خود را همراه با متن درخواستتان را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما گرفته شود و پس از بررسی دقیق اقدامات لازم صورت بگیرد.

ما همواره در کنار شما خواهیم بود. 9551 433 0912