درباره رایکا اپ بیشتر بدانید

تیم رایکا اپ توانایی طراحی انواع سایت های خبری، فروشگاه اینترنتی و… را دارند ولی ما تمرکزمان را در حوزه بهداشت و سلامتی قرار داده ایم و به یک فوق تخصص طراحی سایت برای پزشکان تبدیل شده ایم. سئو سایت پزشکی کاری است که ظرافت خود را دارد و رایکا اپ با سال ها تجربه به این جایگاه رسیده است که با اطمینان بگوید 100% مشتریان ما در صفحه اول گوگل هستند.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

برخی از نمونه کارهای ما

خرسندیم از اینکه در تمام نمونه کارهای موجود ادامه همکاری تا به امروز وجود داشته است. تیم رایکا اپ با تمام وجود در خدمت شما هستند.

سایت سلامت دات لایف

طراحی، پشتیبانی و سئو سایت خبری سلامت دات لایف، منتخب جشنواره وب و موبایل ایران

دکتر شیوا مدنی حسینی

طراحی، پشتیبانی و سئو سایت دکتر شیوا مدنی حسینی جراح زیبایی زنان | متخصص زنان و زایمان

دکتر محمدرضا کاظمی

طراحی، پشتیبانی و سئو سایت دکتر محمدرضا کاظمی فلوشیپ فوق تخصص درد

شرکت تک نوع خاورمیانه

تک نوع خاورمیانه

طراحی، پشتیبانی و سئو سایت شرکت تک نوع تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی – بیمارستانی ، آزمایشگاه

سئو سایت پزشکان
اگر بزرگترین موزه جهان را در شهری بسیار شلوغ قرار دهیم و هیچ تبلیغی برای آن انجام ندهیم هیچ کس از وجود آن مطلع نخواهد شد و بازدید کننده ای نخواهد داشت، سایت شما اگر به بهترین شکل طراحی شده باشد برای اینکه مراجعه کننده داشته باشد باید سئو شود، سئو باعث خواهد شد شما در صفحه اول جستجو گوگل دیده شوید.
پشتیبانی
پشتیبانی رایکا اپ تنها به آپدیت کردن نرم افزار سایت شما، بک آپ گیری، مقابله با هک خلاصه نمی شود، پشتیبانی ما شامل اضافه کردن مقالات شما و ایجاد ارتباط بین بیمار و پزشک هم می شود، این ارتباط فواید زیادی برای بیماران و پزشک معالج خواهد داشت که در سایت توضیحات کامل در این مورد وجود دارد.
طراحی سایت پزشکی
لازمه طراحی سایت پزشکی داشتن تجربه کافی برای طراحی ساختارها ، علم کافی برای یک کدنویسی تمیز که سرعت لازم سایت را تامین کند و در آخر داشتن هنر و دقت در طراحی برای خلق یک سایت زیبا و کاربر پسند است. با رعایت این نکات طراحی سایت پزشکی با موفقیت انجام خواهد شد و نشانه موفقیت، بازدید داشتن یک سایت است.

چگونه کارتان را به ما بسپارید؟

اگر خدمات و نمونه کارهای ما مورد توجه شما قرار گرفته است و تمایل دارید کار طراحی ، پشتیبانی و سئو سایتتان را به رایکا اپ بسپارید، در صفحه تماس با ما مشخصات خود را همراه با متن درخواستتان را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما گرفته شود و پس از بررسی دقیق اقدامات لازم صورت بگیرد.

ما همواره در کنار شما خواهیم بود. 51 95 433 0912